SpeedTest internet speed test

Mērīt Interneta ātrumu LMT, Tet, Tele2, Bite, Baltcom, Balticom.

Balticom SpeedTest

Balticom ir telekomunikāciju uzņēmums Latvijā. Tas piedāvā virkni pakalpojumu, tostarp ātrgaitas internetu, ciparu televīziju un fiksētās telefonijas pakalpojumus klientiem Latvijā, galvenokārt Rīgā un tās apkārtnē.

Balticom Interneta ātruma pārbaude Latvijā

Lai pārbaudītu Balticom interneta ātrumu, varat veikt šādas darbības:

  1. Izvēlieties tiešsaistes ātruma testēšanas rīku: Ir pieejamas vairākas cienījamas tīmekļa vietnes un lietotnes, kas var izmērīt jūsu interneta ātrumu. Populāras iespējas ir Ookla Speedtest, Fast.com.
  2. Savienojiet ierīci: Pārliecinieties, ka testējamā ierīce ir pieslēgta tīklam, kura ātrumu vēlaties izmērīt. Tas var būt vadu savienojums vai bezvadu WI-FI savienojums.
  3. Aizveriet nevajadzīgās programmas: Aizveriet visas nevajadzīgās programmas, kas varētu patērēt interneta joslas platumu. Tas palīdzēs nodrošināt precīzākus ātruma testa rezultātus.
  4. Atveriet ātruma testēšanas rīku: Palaidiet vēlamo ātruma testēšanas rīku tīmekļa pārlūkprogrammā vai mobilajā lietotnē.
  5. Palaidiet testu: Lai sāktu testu, ātruma testēšanas rīkā noklikšķiniet uz pogas “Iet” vai “Sākt”. Rīks izmērīs jūsu interneta savienojuma lejupielādes ātrumu, augšupielādes ātrumu un ping (kavēšanos).
  6. Pagaidiet, līdz tests tiks pabeigts: Ātruma tests parasti tiek pabeigts pēc dažām sekundēm. Šajā laikā tiks mērīts jūsu savienojuma ātrums, lejupielādējot un augšupielādējot datus uz serveri un no tā.
  7. Pārbaudiet rezultātus: Pēc testa pabeigšanas ātruma testēšanas rīks parādīs jūsu interneta ātruma rezultātus. Parasti tajā būs redzams lejupielādes ātrums Mbps (megabitos sekundē), augšupielādes ātrums Mbps un ping milisekundēs (ms).

Atcerieties, ka interneta ātrums dienas laikā var mainīties tādu faktoru dēļ kā tīkla pārslodze, savienojuma veids un pakalpojumu sniedzējs. Ja vēlaties iegūt precīzāku novērtējumu, varat veikt vairākus testus dažādos laikos.