SpeedTest internet speed test

Mērīt Interneta ātrumu LMT, Tet, Tele2, Bite, Baltcom, Balticom.

Tet Speedtest

Tet ir telekomunikāciju uzņēmums, kas darbojas Latvijā. Tet piedāvā platjoslas interneta pakalpojumus ar dažāda ātruma iespējām, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības. Uzņēmums piedāvā gan privātpersonām, gan uzņēmumiem paredzētos interneta plānus, izmantojot dažādas tehnoloģijas, piemēram, optisko šķiedru, kabeļu un bezvadu savienojumus.

Tet Interneta ātruma pārbaude Latvijā

Atcerieties, ka interneta ātrums dienas laikā var mainīties tādu faktoru dēļ kā tīkla pārslodze, savienojuma veids un pakalpojumu sniedzējs. Ja vēlaties iegūt precīzāku novērtējumu, varat veikt vairākus testus dažādos laikos.

Tet Biežāk uzdotie jautājumi

Kā noteikt interneta ātrumu datorā, tālrunī vai klēpjdatorā?

Interneta ātruma mērītājs www.speed-test.lv Sava interneta pieslēguma ātruma mērīšanai varat izmantot īpašo izveidoto mājaslapu www.speed-test.lv.

Ko darīt, ja ātrums neatbilst līgumā norādītajam ātrumam?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai pārbaudītu interneta ātrumu, ir jāizmanto tīkla kabelis, jo no tā ir atkarīga rādītāju precizitāte.
Tāpat ir svarīgi ņemt vērā ierīču skaitu, kas ir pieslēgtas vienam Wi-fi tīklam, jo pakalpojumu sniedzēja deklarētais ātrums nevar būt vienāds visās ierīcēs vienlaicīgi. Ātrums tiek sadalīts starp visiem lietotājiem.
Ja pēc pārbaudes esat pārliecināts, ka ātrums ir zems, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēja atbalsta operatoru. Ir nepieciešams identificēt un novērst cēloni.

Kāpēc ātrums neatbilst Tet tarifu plānam?

Pieslēdzoties internetam, abonentam tiek piešķirts piekļuves kanāls, kura ātrums tiek dinamiski sadalīts starp tīkla lietotājiem atkarībā no slodzes. Maksimālo kanāla platumu, kas piešķirts konkrētam lietotājam, nosaka lietotāja izvēlētais tarifu plāns.

Tarifu plānā norādītais ātrums “līdz …” nozīmē, ka piekļuves ātrums internetam ir maksimālais, bet tas nav garantēts, jo tas ir atkarīgs ne tikai no pakalpojuma tehniskajām īpašībām, bet arī no trešo personu – telekomunikāciju operatoru, organizāciju un personu, kas pārvalda interneta segmentus, darbības.

Interneta piekļuves ātrums var samazināties vietņu un tīkla resursu turētāju noteikto ierobežojumu dēļ, kā arī nepareizu iestatījumu vai abonenta datora inficēšanās ar vīrusiem dēļ.

Tet interneta lietotāja palīdzības kontakti?


Palīdzības tālrunis +371 67000177
Pašapkalpošanās portāls – Mans Tet
E-pasts vai e-adrese – tet@tet.lv

Pašapkalpošanās portāls internetā Mans Tet

Ērtā pašapkalpošanās vide, līdzīgi kā internetbanka, ļauj:
1. apskatīt savus rēķinus – tā tie nevar pazust un būs pieejami vienuviet;
2. kontrolēt izmaksas – bez maksas apskatīt detalizētu mājas telefona sarunu sarakstu;
3. pieteikt jaunus pakalpojumus un saņemt konsultācijas.