SpeedTest internet speed test

Mērīt Interneta ātrumu LMT, Tet, Tele2, Bite, Baltcom, Balticom.

Fast Speedtest

Fast.com ir tiešsaistes interneta ātruma testēšanas rīks, ko nodrošina Netflix. Tas ļauj lietotājiem ātri un viegli izmērīt sava interneta savienojuma lejupielādes ātrumu. Fast.com ir īpaši izstrādāts, lai pievērstu uzmanību lejupielādes ātrumam, jo tas ir izšķirošs faktors, lai video saturu straumētu bez traucējumiem. Galvenā Fast.com priekšrocība ir tā vienkāršība. Fast.com izmanto Netflix serverus, lai veiktu ātruma testu, kas nodrošina precīzus rezultātus saistībā ar Netflix un straumēšanas saturu.

Tā kā Fast.com galvenokārt koncentrējas uz lejupielādes ātrumu, tas nesniedz informāciju par augšupielādes ātrumu, latentumu vai citiem detalizētiem tīkla rādītājiem. Tā racionalizētā saskarne padara to ērtu ātrai interneta ātruma pārbaudei, jo īpaši, ja jūsu galvenā problēma ir video satura straumēšana.

Fast Interneta ātruma pārbaude Latvijā

  1. Atveriet tīmekļa pārlūkprogrammā Ātrā tīmekļa vietne
  2. Fast.com tīmekļa vietne tiks ielādēta automātiski, un tūlīt sāksies ātruma tests.
  3. Pagaidiet dažus mirkļus, kamēr Fast.com mēra jūsu interneta savienojuma lejupielādes ātrumu.
  4. Tīmekļa vietnē uz ekrāna reāllaikā tiks parādīts pašreizējais lejupielādes ātrums.
  5. Ātruma tests turpinās darboties, līdz to pārtrauksiet manuāli. Lejupielādes ātrumu varat apskatīt jebkurā testa laikā.
  6. Ja vēlaties veikt ilgāku ātruma testu, varat ļaut Fast.com darboties ilgāku laiku, lai iegūtu vairāk datu par interneta ātruma stabilitāti.

Atcerieties, ka interneta ātrums dienas laikā var mainīties tādu faktoru dēļ kā tīkla pārslodze, savienojuma veids un pakalpojumu sniedzējs. Ja vēlaties iegūt precīzāku novērtējumu, varat veikt vairākus testus dažādos laikos.