SpeedTest internet speed test

Mērīt Interneta ātrumu LMT, Tet, Tele2, Bite, Baltcom, Balticom.

Kā paātrināt mājas Wi-Fi vienkārši soļi

Mūsdienu realitātē ātrs internets ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Šie padomi būs vienlīdz noderīgi gan māju, gan dzīvokļu iedzīvotājiem. Zemu interneta ātrumu parasti ir viegli novērst, un, lai to izdarītu, jums nemaz nav jāmeklē jauns pakalpojumu sniedzējs, padomi, kas palīdzēs palielināt jūsu Wi-Fi ātrums par 50 %.
Pārvietojiet savu maršrutētāju uz atklātu vietu

Jūsu maršrutētājs ir radio raidītājs, un tam jāatrodas pēc iespējas tuvāk ierīcēm, kurām nepieciešams ātrs savienojums (piemēram, viedtālruņiem un klēpjdatoriem) – ideālā gadījumā tiešā redzamības zonā. Sienas, skapji un pat grāmatu plaukti var vājināt wi-fi signālu.

Speed Check - Interneta ātruma tests

Mainiet kanālu vai diapazonu

Wi-Fi signāls ir sadalīts kanālos, un maršrutētājs izmanto vienu no tiem, lai sazinātos ar ierīcēm visā mājā. Tas var ietekmēt savienojuma ātrumu, īpaši, ja dzīvojat ēkā.
Pārslēdzot uz citu kanālu, šo problēmu var atrisināt. Lai to izdarītu, noskaidrojiet, kā mainīt kanālu savā konkrētajā maršrutētāju: instrukcijas parasti var atrast administratora izvēlnē 192.168.1.1 vai 192.168.0.1.

Ja iespējams, izmantojiet kabeļus

Ja jums ir daudz ierīču, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu, iespējams, ir vērts savienot tās ierīces, kuras nepārvietojas (televizorus vai spēļu konsoles), izmantojot Ethernet kabeli.
Pagrieziet antenas

Jūsu maršrutētāja antenas (ja tādas ir) arī var palīdzēt palielināt Wi-Fi ātrumu.

Ja dzīvojat dzīvoklī, novietojiet tās vertikāli, lai signāls izplatītos uz sāniem. Lielāku privātmāju īpašniekiem labāk vienu antenu atstāt vertikāli, bet otru horizontāli, lai pārraidītu signālu starp stāviem.

Modernizējiet savu maršrutētāju

Pirms mēģināt palielināt Wi-Fi ātrumu, mainot iestatījumus, ir jāatjaunina maršrutētāja programmaparatūra uz jaunāko. Turklāt datora programmatūras savietojamība var negatīvi ietekmēt ātrumu.
Iegādājieties Wi-Fi retranslatoru

Ja maršrutētāja iestatīšana šķiet neiespējams uzdevums, varat iegādāties Wi-Fi atkārtotāju vai bezvadu signāla pastiprinātāju. Šīs ierīces tiek pievienotas kontaktligzdai un pieslēdzas internetam, ko izplata jūsu maršrutētājs, un pēc tam pastiprina signālu.

Pārstartējiet maršrutētāju

Dažreiz maršrutētāja restartēšana palīdz atjaunot interneta savienojumu, taču tā neatrisina citas problēmas.

Pārbaudiet datoru

Ja datorā vai klēpjdatorā ir pastāvīgi lēns internets un nav problēmu ar citām ierīcēm, atveriet uzdevumu pārvaldnieku vai darbības monitoru un apskatiet, kādas programmas darbojas fonā. Dažām no tām var būt iestatīta automātiska atjaunināšana.
Zvaniet savam interneta pakalpojumu sniedzējam

Ja esat izmēģinājis visu, bet nekas nepalīdz, vienmēr varat zvanīt savam interneta pakalpojumu sniedzējam. Pie jums var nosūtīt speciālistu. Viņš precīzi noteiks Wi-Fi problēmu un varēs to novērst.